Četvrtak, 28 ožujka, 2024

Nogometaši BiH poraženi u Bukureštu

Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine poražena je večeras u Bukureštu od Rumunjske s 4:1 u posljednjem 6. kolu grupe B Lige nacija.

Bh. tim nije imao rezultatsku važnost utakmice. Zbog toga je Ivaylo Petev na teren izveo izmiješan tim i na kraju je doživio težak poraz.

Rumunji preko Dennisa Mana postižu gol za vodstvo od 1:0. U drugom poluvremenu bh. momčad stvorila je par šansi, ali nisu ih uspjeli realizirati do kraja.

[socialpoll id=”2868386″]

Puscas u 73. minuti povećava prednost Rumunjske na 2:0. No to nije kraj pogocima na ovom susretu. Nogometaši BiH postigli su jedini gol, a strijelac je bio Prevljak.

Radost nije dugo trajala, Rumunjska je došla do trećeg gola nakon loše obrane bh tima. Posljednji gol domaćin je postavio u 86. minuti, Puscac je lijepo pogodio za konačnih 4:1.