Srijeda, 7 prosinca, 2022

Kadeti KK “Busovača” deklasirali Novi Travnik

Kadeti Košarkaškog kluba “Busovača” došli su do prve pobjede u ovoj sezoni. Pobjedili su ekipu Novog Travnika rezultatom 55:28.

Od prvog minuta domaći košarkaši su nametnuli svoj ritam, poveli sa 12:0 i razliku povećavali do kraja utakmice. Trener Atif Durak dao je priliku svim igračima za solidnu minutažu i zanimljivo je da su sve igrači upisani u zapisnik upisali u listu strijelaca.

Naredno kolo ova selekcija je slobodna, a narednu utakmicu kadeti KK Busovače su domaćini u derbiju susjednih ekipa protiv ekipe OKK Vitez.