Srijeda, 24 travnja, 2024

Francuska Ligua 1: Navijači utrčali na stadion

Lyon je prva dva pogotka postigao nakon stalne dominacije na terenu.  Depay je već u 10. minuti donio prednost Lyonu, a već u 25. minuti na semaforu je stajao rezultat 0:2, a strijelac je bio Fekir.
U 47. minuti stoper domaće ekipe Lacroix je udario Fekira, zbog čega ga je sudac Turpin poslao u svlačionicu.

Lyonu nije bilo teško sačuvati prednost s igračem više, a do kraja susreta u strijelce su se upisali i Diaz i Traore.
Diazu u 58. minuti nije bilo teško ubaciti loptu u praznu mrežu nakon lijepe asistencije Tetea, dok se Traore upisao u strijelce u 65. minuti.

Kada je Fekir postigao svoj drugi pogodak na meču u 85. minuti, skinuo je dres i počeo provocirati domaće navijače. Nakon toga su navijači St. Etiennea  utrčali na teren, a sudac Turpin je prekinuo susret.