spot_img
spot_img
Subota, 20 travnja, 2024

Drama u Širokom Brijegu: Pogođena dva nogometaša Sarajeva, igrači ležali na terenu, susret prekinut

Domaći igrači su se vratili na teren, dok su gosti odbili nastaviti susret, još uvijek traju pregovori sa sucem Zoranom Grbićem.

Ekipe Širokog Brijega i Sarajeva danas su odmjerile snage na stadionu Pecara u sklopu 31. kola Premijer lige BiH. Domaćin trenutno vodi rezultatom 2:0 zahvaljujući golovima Vukoje u 52. minuti, te Mujana u 81. minuti susreta.

Ipak, zbog ponašanja domaćih navijača rezultat ove utakmice pao je u drugi plan. Naime, navijači Širokog Brijega su dva minuta prije kraja susreta tvrdim predmetima pogodili gostujuće igrače u glavu. Riječ je o igračima Hamzi Čatakoviću i Ameru Dupovcu.

Na tribinama je došlo do sukoba policajaca i domaćih navijača, a sudac je prekinuo susret i poslao igrače u svlačionice.

Domaći igrači su se vratili na teren, dok su gosti odbili nastaviti susret, još uvijek traju pregovori sa sucem Zoranom Grbićem. Sudac je nakon konsultacija odlučio da prekine susret, o ishodu utakmice odlučit će Natjecateljsko povjerenstvo N/FSBiH.