Petak, 29 ožujka, 2024

Busovača pobijedila Lugove rezultatom 10:1

U Busovači je u okviru priprema za naredno 2. kolo i 1. i 2. županijske lige Nogometnog saveza Srednjobosanske županije odigrana nogometna prijateljska utakmica između NK “Busovača” i OFK “Lugovi”.

Završeno je pobjedom domaće ekipe 10:1 (3:1), a ovakvom rezultatu najviše je „kumovala“ prevaga Busovače u tjelesnoj spremi što je posebno došlo do izražaja u drugom poluvremenu kada su domaćini postigli 7 golova, a po prilikama mogli su još toliko.

Obje ekipe su u prvom kolu svojih liga startale porazom. Lugovi kao domaćin protiv Šantića 0:3, a Busovača u već spominjanoj utakmici u Fojnici gdje su pored poraza od 0:1 uspjeli „zapucati“ i dva penala.

Spomenimo da su za domaće pogotke postigli…Edin Brkić 5, Robert Čaljkušić 2, Sanjin Ćatić 1, a sve prisutne na stadionu je oduševio 16-godišnji Vukadinović kojemu je trener Vujica prvi put dao priliku za igru u posljednjih 20-tak minuta, a on mu se odužio s dva prekrasna pogotka.