Sinoć smo dobili finaliste 24. po redu Uskrsnog turnira u malom nogometu “Busovača 2017”. To su ekipe Beer Bar iz Busovače i ŽAD Kreševo.

Prva utakmica donijela je veliku neizvjesnost, sjajan mali nogomet i zaslužen prolaz ekipe iz Kreševa. Kada je Nermin Jusić u 4. minuti utakmice doveo ŽAD u vodstvo, nitko nije vjerovao da narednih 36 minuta neće biti pogodaka. Šansi je bilo mnogo, vratari, a posebno ŽAD-a su branili nemoguće, a ako vratari ne obrane tu je vratnica i greda. Trideset sekundi do kraja utakmice, u jeku napada Zenice, Nermin Jusić koristi grešku i postiže konačan rezultat – 2:0 za ŽAD Kreševo.

U drugoj utakmici, neizvjesnost je trajala 15-tak minuta dok je rezultat bio 2:2. Ipak je presudila odlična uigranost ekipe Beer Bar koja do kraja slavi s uvjerljivih 10:3 uz 4 pogotka Mladena Čečure, 3 Marka Lucića i 2 Edina Brkića te izvanredan gol Ade Fazlihodžića.

Sponzori dana bili su Kino “Theatre” Busovača i “Delikates plus” Busovača.