Četvrtak, 28 ožujka, 2024

Večeras nastavak odigravanja utakmica na 23. Uskrsnom turniru u malom nogometu “Busovača 2016”

U petak je odigran i drugi dan turnira koji prošao je s tri odlične utakmice, a svi akteri utakmica ispraćeni su s gromoglasnim pljeskom prepunih tribina dvorane u Busovači.

U prvoj utakmici, očekivano, ekipa “Potenza V12 BGD” je iskoristila svoju mladost i veći broj igrača te uspjela savladati Veterane iz NK “Busovača” koji su pružili dostojan otpor.

Pravi derbi odigran je 2. utakmici. Dvije ekipe koji mnogi vide kao sigurne polufinaliste (Auto servis “Bosh” Maglaj i Pivnica “Beer Bar Busovača”) odigrali su utakmicu za malonogometne sladokusce. Nakon prvog poluvremena u kojem su „pivničari“ dominirali, ali je završeno bez golova, ekipa “Bosh” je u drugom dijelu za samo 5 minuta postigla tri gola. Sve što je ekipa iz Busovače uspjela je da ublaže poraz – 2:3.

Velika drama viđena je i u posljednjoj utakmici programa. Igrači NK “Kreševo” su imali visoko vodstvo (4:0 i 5:1), ali u posljednja tri minuta, mlada ekipa Alutehnik postiže tri brza pogotka i propuštaju priliku da u posljednjem napadu naprave podvig i dovedu svoju ekipu do penala.

Rezultati 2. dana / 1.kolo / grupa B
“POTENZA V12 BGD” – VETERANI NK “BUSOVAČA”7:4
BEER BAR Busovača– AUTO SERVIS “BOSH” MAGLAJ 2:3
ALUTEHNIK – NK “KREŠEVO” 4:5

Turnir se nastavlja večeras utakmicama 2.kola u grupi A: Extreme/Šakić – Meat.com, Sport Plus – NK “Busovača” i Tvornica namještaja “Morea” – Paradiso