Subota, 20 travnja, 2024

USKRSNI TURNIR: “Extreme/Šakić” i “Morea” vodeći u grupi A, novi nesretan poraz ekipe “Paradiso”

U ponedjeljak, 7. 3. 2016. godine, nastavljen je odigravanje utakmica na 23. po redu Uskrsnom turniru u malom nogometu “Busovača 2016″.

U prvoj utakmici gledali smo veoma „tvrd“ nogomet što pokazuje i mali zbroj golova (4). Iako je tijekom cijele utakmice ekipa iz Kiseljaka “Meat.com” imala puno više prilika za gol i pogođenih 5 okvira vrata, do pobjede 3:1 su došli mnogo iskusniji igrači ekipe “Extreme/Šakić” te s nova tri boda zasjeli na prvo mjesto na tabeli grupe A.

Druga utakmica prošla je bez iznenađenja. “Sport Plus” siguran protiv kadeta NK “Busovača” s rezultatom 7-1. Treća utakmica oduševila je opet puno gledalište dvorane u Busovači. Igrala je ekipa Tvornica namještaja “Morea” (jedni od favorita turnira) i mlada ekipa “Paradiso” iz Busovače. “Paradiso” je otvorio odlično, postigli su brza dva gola te na odmor otišli s golom prednosti. Početak drugog poluvremena pripada ekipi Morea i postižu 3 gola za 6 minuta te okreću rezultat u svoju korist – 4:2. Kada su svi mislili da je to kraj, “Paradiso” iz brze kontre smanjuje na 3-4 , a nakon izravnog crvenog kartona gostujućem vrataru, s igračem više dolaze do poravnanja 4:4. Veće iskustvo ponovno na ovom turniru pobjeđuje. “Morea” postiže i 5 gol dva minuta do kraja – 5:4. Da sreća prati takve ekipe je dokaz to što su igrači Paradisa 15 sekundi do kraja pogodili jednu vratnicu. Lopta je šetala po gol crti,pogodila drugu vratnicu i završila u autu.