Četvrti dan turnira donio je očekivane rezultate. U prvoj utakmici ekipa Ceste Company je zasluženo došla do pobjede nad MZ Ivančicom.

Ekipa iz Kiseljaka vrlo brzo je postigla 4 pogotka. MZ Ivančica je uspjela dovesti utakmicu u neizvjesnost smanjivši rezultat na 2:4, no peti pogodak “cestara” je utakmicu priveo rezultatskom kraju.

U drugoj utakmici gledali smo bolji mali nogomet. Medenik je uvjerljivo savladao ekipu Runkel/Rolplast sa 11:3. S obzirom na igru i sastave ekipa rezultat je previsok, a najveći krivac je sama ekipa Runkel/Rolplast koja se potpuno predala nakon primljenog 7. gola i do kraja utakmice gotovo stajala na terenu.

Prvo poluvrijeme bilo je odlično. Medenik je vrlo brzo poveo 1:0, Runkel/Rolplast izjednačio na 1:1 i tko zna kako bi se utakmica odvijala da u posljednjoj minuti poluvremena Runkel/Rolplast nije primila pogodak iz svoje velike greške koji je potpuno psihološki okrenuo utakmicu u korist ekipe iz Novog Travnika. Dnevnoj nagradi sponzor je bila sportska kladionica Bet-live, a nagrada je bila 50 KM na korisnički račun dobitnika.

4. MZ Ivančica Busovača 0 bodova

Prethodni članakBusovača: Mladi plasirali novu videoigru, hobi pretvaraju u posao kojim namjeravaju, nakon onoga u BiH, osvojiti i tržište EU
Sljedeći članakIz Kreševa sutra 150 sudionica manifestacije “Elzine staze – šetnja za život”