Subota, 20 travnja, 2024

BiH svladala Ukrajinu na Europskom prvenstvu u mininogometu

Bh. mininogometna reprezentacija u 1. kolu grupe H na Europskom prvenstvu u Mađarskoj svladala je Ukrajinu rezultatom 2:1.

Prvo poluvrijeme je završeno minimalnim vodstvom reprezentacije BiH, a gol je u 13. minuti postigao Andreas Berović. Berović je svoj drugi pogodak upisao u 31. minuti, a sve što su Ukrajinci uspjeli u nastavku je utješni pogodak Igora Kladova iz 40. minute susreta piše radiovitez.ba.

Kako je potvrdio izbornik mininogometne reprezentacije BiH Josip Kupreškić prezadovoljni su igrom, ovako žestokim tempom nastavljaju i dalje. BiH je trenutno prva u grupi, a svoju utakmicu 1. kola večeras igraju Slovačka i Škotska.

Europsko prvenstvo u mininogometu igra se u Szekesfehervaru u Mađarskoj od 21. do 27. kolovoza. Izravni prijenos utakmica možete pratiti na Hayat | HD.